Hírek
Pelikán Kupa U 17 ranglista érmek
2012-10-15 16:33:19
 A hétvégén U 13-17 korosztálynak rendeztek "A" kategóriás ranglista versenyt Seregélyesen.
Az Albatoll SE-t 6 játékos képviselte.
Antal Erika, Kálmán Péter, Kömives Dóra, Pál Veronika Lilla, Őry Szilveszter és Uley Iván (U 17).
A játékosok mindent megtettek a pályán a győzelmekért, ami a rutinosabb játékosoknak többször sikerült is.

Az újonnan igazolt játékosok is kitettek magukért, de győzniük még nem sikerült.
U 17 Vegyes párosban Péternek és Dórinak szurkolhattunk, akik 1 győzelem után a pécsi Pytel – Papp kettőstől kaptak ki a 8 közé jutásért.
U 17 lány egyesben Dóri első mérkőzésén nagy 3 szettes csatában jutott tovább, ami után egészen a döntőig menetelt. A döntőben az OSC-s Madarász Réka győzött, de Dóri ezüstérmének is nagyon örültünk, hiszen térdsérülése óta ez az első komoly eredménye egyesben.
Izgalmas mérkőzéseket játszottak még egyesben Péter, Erika és Vera is, de nekik ezúttal nem sikerült dobogóra állniuk.
Annál több izgalom maradt a lány páros mérkőzésekre.
Remek játékkal jutott be Erika és Dóra az elődöntőbe, ahol OSC-s ellenfelüktől 3 nagyon izgalmas szettben, hosszabbításban maradtak alul és szereztek bronzérmet.
Vera Hircze Nórával (FBSE) az oldalán még ennél is nagyobb sikert ért el hiszen ők a döntőben kerültek össze az OSC fiataljaival, ahol szintén hatalmas csatára került sor, de végül Veráék szerezték meg a legjobbaknak járó aranyérmet.