Hírek
U 11-15-19- Országos Bajnokság, Pécs
2013-04-30 10:30:35
 1 ezüst és 2 bronzérmet szereztek az Albatoll játékosai a hétvégi korosztályos Országos Bajnokságon, Pécsen.
Az április 27-28-án rendezett versenyen az Albatoll színeit Tárkány Szűcs Dóra, Verebélyi Gergő (U 11), Antal Erika (U 15 -19), Kálmán Péter, Mórocz Ákos (U 15), Nyírő Mátyás, Pálfi Dávid (U 19), képviselték.

Az év legfontosabb hazai versenyén nagyon izgalmas mérkőzéseket láthattunk.
Egyből az első mérkőzésünkön az U 19 vegyes párosban Dávid és Erika remekül játszott és nyerték az első szettet a Madarász testvérek ellen. A második szettet elvesztették, de a döntő játszma félidejében ismét mi vezettünk. A végjáték sajnos nem sikerült, de egy nagyon jó mérkőzést játszottak játékosaink.
U 15-ös mezőnyben Ákos, Erika és Péter is tovább jutott a csoportból és a főtáblán játszhattak a továbbjutásért.
A legjobb négy közé Ákosnak és Péternek sikerült bejutnia.
Legifjabb játékosainknak, Dórinak és Gergőnek nehéz dolguk volt, hiszen először vettek részt ilyen rangos versenyen.
U 19-es fiúknál Dávid és Matyinak nem sikerült a továbbjutás. Dávid a későbbi győztes Gradwohl Dánieltől (MASE) míg Matyi a későbbi ezüstérmes Perényi Miklóstól kapott ki az első fordulóban.
Egynemű párosokban bíztunk abban, hogy 3 párosunk is bejut majd a legjobb 4 közé de ez csak Ákosnak és Péternek sikerült.
A vasárnapi elődöntőkben Ákos és Péter is 2 szettben maradt alul pécsi ellenfelükkel szemben és így bronzéremmel zárták az egyes versenyszámot, ami nagyszerű eredmény. Gratulálunk!
Fiú párosban Ákos és Péter ennél is nagyobb sikert ért el és bejutott a döntőbe, ahol 3 nagyon színvonalas és izgalmas szettben ismét pécsi riválisaiktól, Szenjai Balázs – Pytel Gergő párostól kaptak ki és ezzel ezüstérmet szereztek. Gratulálunk!